ŠD Krka forum *
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ŠD Krka forum *


 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
Sponzorji
Poligon Bizeljsko Logomali
Top posters
Kolar (341)
Poligon Bizeljsko I_vote_lcapPoligon Bizeljsko I_voting_barPoligon Bizeljsko I_vote_rcap 
lenin (302)
Poligon Bizeljsko I_vote_lcapPoligon Bizeljsko I_voting_barPoligon Bizeljsko I_vote_rcap 
jama (242)
Poligon Bizeljsko I_vote_lcapPoligon Bizeljsko I_voting_barPoligon Bizeljsko I_vote_rcap 
sims (209)
Poligon Bizeljsko I_vote_lcapPoligon Bizeljsko I_voting_barPoligon Bizeljsko I_vote_rcap 
magyar (150)
Poligon Bizeljsko I_vote_lcapPoligon Bizeljsko I_voting_barPoligon Bizeljsko I_vote_rcap 
fifč (128)
Poligon Bizeljsko I_vote_lcapPoligon Bizeljsko I_voting_barPoligon Bizeljsko I_vote_rcap 
Satan (94)
Poligon Bizeljsko I_vote_lcapPoligon Bizeljsko I_voting_barPoligon Bizeljsko I_vote_rcap 
pigwood25 (83)
Poligon Bizeljsko I_vote_lcapPoligon Bizeljsko I_voting_barPoligon Bizeljsko I_vote_rcap 
..::Zetorčk::.. (69)
Poligon Bizeljsko I_vote_lcapPoligon Bizeljsko I_voting_barPoligon Bizeljsko I_vote_rcap 
koms ak47 (58)
Poligon Bizeljsko I_vote_lcapPoligon Bizeljsko I_voting_barPoligon Bizeljsko I_vote_rcap 
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo

 

 Poligon Bizeljsko

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Bench
Amater
Amater



Število prispevkov : 36

Poligon Bizeljsko Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Poligon Bizeljsko   Poligon Bizeljsko I_icon_minitimePon Nov 09, 2009 1:40 pm

Evo, slika sat je tle, tam ko pise parkirisce je ze en del ponucan za fuzbal teren, goli in mreze so ze postavleni, dobli smo jih od osnovne sole bizeljsko, fasli in palete za barikade jih ze nekaj je, treba mrezo za ograjo kupit in zelezne stenge za stebre. med fuzbal terenom in poligonom je plac za parking, piknike, razmislali smo tut o fiksnem paviljonu (4 stebri pa cirada vprek). ce je interesentov za to naj napisejo v temo kaj mislijo o tem. mreza pa ograja (ni nujno da sploh je, le mejasi bojo bol veseli ce bo, ograja bi naj bla po paintball standardih, 2,5 ali vec metra visoka zelena fina mreza) bi prslo vse skup 100-200€okvirno, nevem se, ce ne bo interesa pac ne bo ograje. prostovoljci za en vikend da se naredijo barikade bi bli pa dobrodosli, sicer ste pa nasledn vikend vsi vabljeni na martinovanje na bizeljskem, pa si lahko tut plac pogledamo. travnik je moj, tak da ni panike.

link do slike:
http://www.mojalbum.com/e-jay/mesano/foto/11961098

povejte kaj mislite:)
Nazaj na vrh Go down
Satan
Profesionalec
Profesionalec



Število prispevkov : 94

Poligon Bizeljsko Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Poligon Bizeljsko   Poligon Bizeljsko I_icon_minitimeSob Nov 14, 2009 10:42 am

evo moje bistro mišljenje:)
ej men se glih ne dopade kej preveč. sam ne vzet to zdej kot kej slabga!Smile
sam če boš pa rabo kako pomoč ti pa z veseljem pridem pomagat! pa tut sprobo ga bom z veseljem;)
Nazaj na vrh Go down
Bench
Amater
Amater



Število prispevkov : 36

Poligon Bizeljsko Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Poligon Bizeljsko   Poligon Bizeljsko I_icon_minitimeSob Nov 14, 2009 12:33 pm

no lepo, ce nas bo dost se bo zrihtalo. me pa zanima, zakaj se ti ne dopade? upam da nism edini ki se mi dopade, zato bi rad vedel, ideja je lahko ze v konceptu cisto zgresena:)
Nazaj na vrh Go down
Satan
Profesionalec
Profesionalec



Število prispevkov : 94

Poligon Bizeljsko Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Poligon Bizeljsko   Poligon Bizeljsko I_icon_minitimeSob Nov 14, 2009 2:14 pm

no sej pravim štej me zraven.
ne dopade se mi ka je dost omejeno. če hočeš kako brutalno strelanje ala death match pol je to ka misliš zrihtat super stvar. če pa hočeš kak scenarij nrdit je pa mal jeba za tak poligon.
sicer pa paše tut kako brutalno strelanje vsake tolk časa Twisted Evil
Nazaj na vrh Go down
Bench
Amater
Amater



Število prispevkov : 36

Poligon Bizeljsko Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Poligon Bizeljsko   Poligon Bizeljsko I_icon_minitimeNed Nov 15, 2009 5:40 am

nenene satan:), ni to tak misleno, ta poligon je vlki 25 na 40-45, to se nardi za pistolsko strelanje za trening al pa paintball tipa hitrega team deathmatcha 3 na 3 samo s pistolami al pa malimi brzostrelkami (uzi, mac11, auto glock in berrete). v to smer je blo misleno, za treniranje hitrga boja na blizu:)
Nazaj na vrh Go down
Beli
Amater
Amater



Število prispevkov : 41
Age : 35
Kraj : Bizeljsko

Poligon Bizeljsko Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Poligon Bizeljsko   Poligon Bizeljsko I_icon_minitimeNed Nov 15, 2009 8:50 am

ja za pištole bi blo al pa puške samo te bi moglo bit omejitev na 250 fps.......samo bo problem ker se boš hitro navado poligona......pa za paintball je pa brezveze kdo pa ma od nas piantball če mamo vsi airsoft....za druge si pa naj sami rihtajo poligon ne pa da mi za druge bi rihtali.......
Nazaj na vrh Go down
Bench
Amater
Amater



Število prispevkov : 36

Poligon Bizeljsko Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Poligon Bizeljsko   Poligon Bizeljsko I_icon_minitimeNed Nov 15, 2009 9:15 am

beli celi cajt govorim o airsoftu, preberi se enkrat moj prejsnji post. pravim tako KOT PRI paintballu. jes mislim da bi blo to s pistolami gut.
Nazaj na vrh Go down
Beli
Amater
Amater



Število prispevkov : 41
Age : 35
Kraj : Bizeljsko

Poligon Bizeljsko Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Poligon Bizeljsko   Poligon Bizeljsko I_icon_minitimePon Nov 16, 2009 8:45 am

ja kaj ti hasne pištola če pa nas ma v celem klubi 5 pištol.bolše bi blo da naredmo v orešjem v uni hosti ko je bla včasih cerkva zdaj je samo obzidje.....
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Poligon Bizeljsko Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Poligon Bizeljsko   Poligon Bizeljsko I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Poligon Bizeljsko
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
ŠD Krka forum * :: ŠD Krka forum :: Airsoft-
Pojdi na: