ŠD Krka forum *
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ŠD Krka forum *


 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
Sponzorji
Snemanje filma Logomali
Top posters
Kolar (341)
Snemanje filma I_vote_lcapSnemanje filma I_voting_barSnemanje filma I_vote_rcap 
lenin (302)
Snemanje filma I_vote_lcapSnemanje filma I_voting_barSnemanje filma I_vote_rcap 
jama (242)
Snemanje filma I_vote_lcapSnemanje filma I_voting_barSnemanje filma I_vote_rcap 
sims (209)
Snemanje filma I_vote_lcapSnemanje filma I_voting_barSnemanje filma I_vote_rcap 
magyar (150)
Snemanje filma I_vote_lcapSnemanje filma I_voting_barSnemanje filma I_vote_rcap 
fifč (128)
Snemanje filma I_vote_lcapSnemanje filma I_voting_barSnemanje filma I_vote_rcap 
Satan (94)
Snemanje filma I_vote_lcapSnemanje filma I_voting_barSnemanje filma I_vote_rcap 
pigwood25 (83)
Snemanje filma I_vote_lcapSnemanje filma I_voting_barSnemanje filma I_vote_rcap 
..::Zetorčk::.. (69)
Snemanje filma I_vote_lcapSnemanje filma I_voting_barSnemanje filma I_vote_rcap 
koms ak47 (58)
Snemanje filma I_vote_lcapSnemanje filma I_voting_barSnemanje filma I_vote_rcap 
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo

 

 Snemanje filma

Go down 
+7
Kolar
hasi13pasi
Bench
lenin
magyar
sims
fifč
11 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
fifč
Profesionalec
Profesionalec
fifč


Število prispevkov : 128
Age : 39
Kraj : Osredek

Snemanje filma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Snemanje filma   Snemanje filma I_icon_minitimeTor Okt 20, 2009 3:38 am

zanima me ali ste za da bi posneli kratek filem. gledena to da smo v soboto že nekaj snemali in da nam pač ni uspelo podatkov ohtrant bi se zmenili za datum snemanja (ki bi bil pred Radgono- mogoče 25.10.2009)z boljšo opremo in z scenarijem narejenim za snemanje. število igravcev bi moral vedet zaradi scenarija najkasneje do petka 23.10.2009. lahko pa zberemo tudi kakšen drugi datum po želji.
Nazaj na vrh Go down
sims
Profesionalec
Profesionalec
sims


Število prispevkov : 209
Kraj : Gorjane

Snemanje filma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Snemanje filma   Snemanje filma I_icon_minitimeTor Okt 20, 2009 4:17 am

Zanimivo. Mogoč bi bi blo kar dober za promocijo in za naš arhiv.

Jaz sem za. Cool
Nazaj na vrh Go down
magyar
Profesionalec
Profesionalec



Število prispevkov : 150
Age : 39
Kraj : Krška vas

Snemanje filma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Snemanje filma   Snemanje filma I_icon_minitimeTor Okt 20, 2009 11:55 am

Sobota bi bla men bolj kul. sem pa za, delam tudi na nosilcu/boxu za kamero, ki se mi bo montiral na novo puško. Do radgone bo pa 100% narjen, ajde...
Nazaj na vrh Go down
lenin
Profesionalec
Profesionalec
lenin


Število prispevkov : 302

Snemanje filma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Snemanje filma   Snemanje filma I_icon_minitimeSre Okt 21, 2009 12:59 pm

pol se pa dejmo zment za nedeljo 25. vreme kaže da bo pa da se nas zbere čim več, lahko bi nabavli še nekaj statistov da igrajo civile, ujetnike ... jaz sem v vsakem primeru IN
Po snemanju oz. fajtu se pa še pomenimo glede Radgone lahko se že pobere prijavnina, rešimo logistiko(Fifč kombi) in ostalih aktualnih zadevah in seveda razno Snemanje filma Drunken_smilie

LP
Nazaj na vrh Go down
http://hlad.si
magyar
Profesionalec
Profesionalec



Število prispevkov : 150
Age : 39
Kraj : Krška vas

Snemanje filma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Snemanje filma   Snemanje filma I_icon_minitimeSre Okt 21, 2009 1:11 pm

Sobota ne pride v upoštev?
Nazaj na vrh Go down
Bench
Amater
Amater



Število prispevkov : 36

Snemanje filma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Snemanje filma   Snemanje filma I_icon_minitimeSre Okt 21, 2009 1:23 pm

ka sploh ma kdo kamero z primernim stativom ali stabilizatorjem ki omogoca mirne posnetke, da sploh ne govorimo o primernem mikrofonu?
Nazaj na vrh Go down
lenin
Profesionalec
Profesionalec
lenin


Število prispevkov : 302

Snemanje filma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Snemanje filma   Snemanje filma I_icon_minitimeSre Okt 21, 2009 1:27 pm

zgoraj v prevem postu je omenjen datum, drugače je pa vse stvar dogovora sam po mojem tu ni demokracije Snemanje filma Icon_surprised

Lp
Nazaj na vrh Go down
http://hlad.si
magyar
Profesionalec
Profesionalec



Število prispevkov : 150
Age : 39
Kraj : Krška vas

Snemanje filma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Snemanje filma   Snemanje filma I_icon_minitimeSre Okt 21, 2009 2:09 pm

bench sej nismo universal studios Smile od sonyja kamero mam obični camcorder, stativ mam...

Zdej bi blo pa najboljš vprašat folk ka bi bolj pasal...sobota al nedelja. osebno navijam za soboto ka mam u nedeljo gužvo.
Nazaj na vrh Go down
fifč
Profesionalec
Profesionalec
fifč


Število prispevkov : 128
Age : 39
Kraj : Osredek

Snemanje filma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Snemanje filma   Snemanje filma I_icon_minitimeSre Okt 21, 2009 3:28 pm

jz osebno sem tud za soboto sam ne vem (vlado) kdaj je po poteh brežiške čete pa če se bo šlo? glede kamere pa mam jz tud neki itak je pa lahko več kamer pa se pol skup zmeče tok da je neki sej ne bomo delal celovečerca da bi rabli ne vem kako opremo. lepo bi blo da se do petka 23.10.2009 zmenmo datum snemanja pa da kolo objavi vse ostale.
lp
Nazaj na vrh Go down
hasi13pasi
Začetnik
Začetnik



Število prispevkov : 26

Snemanje filma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Snemanje filma   Snemanje filma I_icon_minitimeSre Okt 21, 2009 9:26 pm

jaz sem za,sam soboto delam do dveh.
Nazaj na vrh Go down
lenin
Profesionalec
Profesionalec
lenin


Število prispevkov : 302

Snemanje filma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Snemanje filma   Snemanje filma I_icon_minitimeČet Okt 22, 2009 1:55 am

ta vikend v soboto za vse željne kondiconiranja, pol se pa odločte kdo kam

lp

Brežiški oktober: 32. pohod »Po poteh Brežiške čete«, tradicionalno srečanje borcev, izgnancev, planincev in mladine


sobota, 24. oktober 2009 (09:00) , Pišece


Sobota, 24.10.2009
32. pohod »Po poteh Brežiške čete«, tradicionalno srečanje borcev, izgnancev, planincev in mladine, Pišece ob 9. uri, organizatorja Športna zveza Brežice in občina Brežice v sodelovanju s Planinskim društvom Brežice, Združenjem borcev za vrednote NOB Brežice in KS Pišece
Nazaj na vrh Go down
http://hlad.si
fifč
Profesionalec
Profesionalec
fifč


Število prispevkov : 128
Age : 39
Kraj : Osredek

Snemanje filma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Snemanje filma   Snemanje filma I_icon_minitimeČet Okt 22, 2009 4:27 am

stvar je taka da smo se za ta pohod menili že nekaj tednov nazaj. da ne bo kake zamere je sobota prosta za pohod. Snemanje bo pa v nedeljo 25.10.2009. zbor na pumpi v krški vasi ob 14:30. po končanem snemanju sestanek za radgono. javi in ali out do sobote.
Nazaj na vrh Go down
fifč
Profesionalec
Profesionalec
fifč


Število prispevkov : 128
Age : 39
Kraj : Osredek

Snemanje filma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Snemanje filma   Snemanje filma I_icon_minitimeČet Okt 22, 2009 4:37 am

jz pa Satan IN
Nazaj na vrh Go down
Kolar
Profesionalec
Profesionalec
Kolar


Število prispevkov : 341

Snemanje filma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Snemanje filma   Snemanje filma I_icon_minitimeČet Okt 22, 2009 7:44 am

Borci pozdrav!

veseli me da ste končno začel aktivno uporabljat forum(in čedalje več nas je že)

zbor je ob 14.30 na pumpi!

snemanje ni obvezno je pa zelo zaželjeno. Vsi ko ste pa zainteresenti za spopad v radgoni pa ste vabljeni na sestanik po končanem snemanju na pumpo!
Vodja projekta za snemanje sta fifč in magy tak da kontaktirajte njih

jst sm OUT
Nazaj na vrh Go down
magyar
Profesionalec
Profesionalec



Število prispevkov : 150
Age : 39
Kraj : Krška vas

Snemanje filma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Snemanje filma   Snemanje filma I_icon_minitimeČet Okt 22, 2009 7:45 am

Pohod out (rabim en dan sprostitve, ka sm mel ta tedn hell week). Snemamnje in!
Nazaj na vrh Go down
hasi13pasi
Začetnik
Začetnik



Število prispevkov : 26

Snemanje filma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Snemanje filma   Snemanje filma I_icon_minitimeČet Okt 22, 2009 8:13 am

snemanje in
radgona out
Nazaj na vrh Go down
jama
Moderator
Moderator
jama


Število prispevkov : 242

Snemanje filma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Snemanje filma   Snemanje filma I_icon_minitimePet Okt 23, 2009 4:54 am

out oboje
Nazaj na vrh Go down
lenin
Profesionalec
Profesionalec
lenin


Število prispevkov : 302

Snemanje filma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Snemanje filma   Snemanje filma I_icon_minitimePet Okt 23, 2009 7:16 am

hrabri borci če se ne motim se ta vikend prestavi ura, tako da moramo biti res točni in se držati dogovorjene ure ker bo kmalu noč okoli 18.ure. Nikjer nisem zasledil kje bomo to snemali.

LP
Nazaj na vrh Go down
http://hlad.si
sims
Profesionalec
Profesionalec
sims


Število prispevkov : 209
Kraj : Gorjane

Snemanje filma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Snemanje filma   Snemanje filma I_icon_minitimePet Okt 23, 2009 8:34 am

Ma mračit se bo začel že ob 17h. Ob 18h bo že trda tema Mad
Nazaj na vrh Go down
Beli
Amater
Amater



Število prispevkov : 41
Age : 35
Kraj : Bizeljsko

Snemanje filma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Snemanje filma   Snemanje filma I_icon_minitimePet Okt 23, 2009 10:14 am

jaz sem in....
Nazaj na vrh Go down
magyar
Profesionalec
Profesionalec



Število prispevkov : 150
Age : 39
Kraj : Krška vas

Snemanje filma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Snemanje filma   Snemanje filma I_icon_minitimePet Okt 23, 2009 3:29 pm

snemanje v mrzlavi vasi? ste za?
Nazaj na vrh Go down
lenin
Profesionalec
Profesionalec
lenin


Število prispevkov : 302

Snemanje filma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Snemanje filma   Snemanje filma I_icon_minitimePet Okt 23, 2009 11:43 pm

prokleti dež še za pohod me je minilo

Mad
Nazaj na vrh Go down
http://hlad.si
Čabl
Začetnik
Začetnik



Število prispevkov : 5
Age : 34
Kraj : Bizeljsko

Snemanje filma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Snemanje filma   Snemanje filma I_icon_minitimeSob Okt 24, 2009 3:06 am

Jest sm in!!!
Nazaj na vrh Go down
sims
Profesionalec
Profesionalec
sims


Število prispevkov : 209
Kraj : Gorjane

Snemanje filma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Snemanje filma   Snemanje filma I_icon_minitimeSob Okt 24, 2009 4:11 am

IN, se vidmo
Nazaj na vrh Go down
lenin
Profesionalec
Profesionalec
lenin


Število prispevkov : 302

Snemanje filma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Snemanje filma   Snemanje filma I_icon_minitimeSob Okt 24, 2009 1:01 pm

haši ali ici me lahko pride kdo iskat na breg sem brez prevoza Evil or Very Mad

lp
Nazaj na vrh Go down
http://hlad.si
Sponsored content





Snemanje filma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Snemanje filma   Snemanje filma I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Snemanje filma
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
ŠD Krka forum * :: ŠD Krka forum :: Airsoft-
Pojdi na: