ŠD Krka forum *
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ŠD Krka forum *


 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
Sponzorji
nov KRKAidin grb Logomali
Top posters
Kolar (341)
nov KRKAidin grb I_vote_lcapnov KRKAidin grb I_voting_barnov KRKAidin grb I_vote_rcap 
lenin (302)
nov KRKAidin grb I_vote_lcapnov KRKAidin grb I_voting_barnov KRKAidin grb I_vote_rcap 
jama (242)
nov KRKAidin grb I_vote_lcapnov KRKAidin grb I_voting_barnov KRKAidin grb I_vote_rcap 
sims (209)
nov KRKAidin grb I_vote_lcapnov KRKAidin grb I_voting_barnov KRKAidin grb I_vote_rcap 
magyar (150)
nov KRKAidin grb I_vote_lcapnov KRKAidin grb I_voting_barnov KRKAidin grb I_vote_rcap 
fifč (128)
nov KRKAidin grb I_vote_lcapnov KRKAidin grb I_voting_barnov KRKAidin grb I_vote_rcap 
Satan (94)
nov KRKAidin grb I_vote_lcapnov KRKAidin grb I_voting_barnov KRKAidin grb I_vote_rcap 
pigwood25 (83)
nov KRKAidin grb I_vote_lcapnov KRKAidin grb I_voting_barnov KRKAidin grb I_vote_rcap 
..::Zetorčk::.. (69)
nov KRKAidin grb I_vote_lcapnov KRKAidin grb I_voting_barnov KRKAidin grb I_vote_rcap 
koms ak47 (58)
nov KRKAidin grb I_vote_lcapnov KRKAidin grb I_voting_barnov KRKAidin grb I_vote_rcap 
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo

 

 nov KRKAidin grb

Go down 
+7
sims
fifč
lenin
iztok
jama
magyar
Kolar
11 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
Kolar
Profesionalec
Profesionalec
Kolar


Število prispevkov : 341

nov KRKAidin grb Empty
ObjavljaNaslov sporočila: nov KRKAidin grb   nov KRKAidin grb I_icon_minitimeTor Okt 13, 2009 7:43 am

slike od grbov so na mailu, facebooku in netlogu, zaradi tehničnih težav z mojalbum.si, ki ga prenavlajo

jst sm za bajonet
urbl za terorista

javite do srede zvečer!
Nazaj na vrh Go down
magyar
Profesionalec
Profesionalec



Število prispevkov : 150
Age : 39
Kraj : Krška vas

nov KRKAidin grb Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: nov KRKAidin grb   nov KRKAidin grb I_icon_minitimeTor Okt 13, 2009 8:28 am

terorist po mojem, bajonet se v tej kombinaciji slabo vidi
Nazaj na vrh Go down
jama
Moderator
Moderator
jama


Število prispevkov : 242

nov KRKAidin grb Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: nov KRKAidin grb   nov KRKAidin grb I_icon_minitimeTor Okt 13, 2009 10:43 am

terorist
Nazaj na vrh Go down
iztok
Amater
Amater
iztok


Število prispevkov : 52
Age : 42
Kraj : Krška Vas

nov KRKAidin grb Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: nov KRKAidin grb   nov KRKAidin grb I_icon_minitimeTor Okt 13, 2009 11:25 am

Men sta oba zelo vredi, sam men je terorist velik boljši , ker predstavlja KrKaido od samega zaćetka, ko je bila Krkada samo navijaška skupina. Me pa mal skrbi glede grafike , kaj bo reku grafičar in kak našitek lahko potegne vn iz te slike!!
Nazaj na vrh Go down
lenin
Profesionalec
Profesionalec
lenin


Število prispevkov : 302

nov KRKAidin grb Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: nov KRKAidin grb   nov KRKAidin grb I_icon_minitimeTor Okt 13, 2009 1:44 pm

kaj mene noben ne posluša sem lepo reku da naj bo okrogel ali pa trikotne oblike kdo ti bo izrezal te okrogline, vi pa delate kar po svoje. Vzamite si lepo čas in se lepo nabijajte kaj naj bo na njem. Zaradi mene si dejte kr opico, časa do Radgone pa je vse manj. Sedaj se naj javi tisti ki ima veze za izdelavo našitkov, da ne bo potem pametovanj da se da ceneje, boljše in ne vem še kaj zrihtat. FIFČ nekaj si omenjal da lahko zrihtaš kombi za Radgono prosim za odgovor!!!


LP
Nazaj na vrh Go down
http://hlad.si
fifč
Profesionalec
Profesionalec
fifč


Število prispevkov : 128
Age : 39
Kraj : Osredek

nov KRKAidin grb Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: nov KRKAidin grb   nov KRKAidin grb I_icon_minitimeTor Okt 13, 2009 2:17 pm

za kombi se bom še pozanimo. trenutno ne morem rečt ne JA ne NE. vrjetn bo to dodaten strošek kolk € bo to ne vem. ko bom kaj več vedo pa javim.

glede našitkov se mi bolj dopade terorist pa če bo tudi v ovalni obliki.

lp
Nazaj na vrh Go down
sims
Profesionalec
Profesionalec
sims


Število prispevkov : 209
Kraj : Gorjane

nov KRKAidin grb Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: nov KRKAidin grb   nov KRKAidin grb I_icon_minitimePon Nov 02, 2009 7:07 am

No ker mi je bilo danes malo dougcas sm naredu en predlog novga grba, ker starega mi ni uspelo kaj polepsat al pa zboljsat Sad

Mogoc bo ta komu vsec Very Happy

http://www.mojalbum.com/nicodemus/airsoft/foto/17422939
Nazaj na vrh Go down
iztok
Amater
Amater
iztok


Število prispevkov : 52
Age : 42
Kraj : Krška Vas

nov KRKAidin grb Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: nov KRKAidin grb   nov KRKAidin grb I_icon_minitimePon Nov 02, 2009 8:24 am

sims je napisal/a:
No ker mi je bilo danes malo dougcas sm naredu en predlog novga grba, ker starega mi ni uspelo kaj polepsat al pa zboljsat Sad

Mogoc bo ta komu vsec Very Happy

http://www.mojalbum.com/nicodemus/airsoft/foto/17422939

jest sem ga pogledu in se mi zdi kr zanimiv. jest sem ZA
Nazaj na vrh Go down
Kolar
Profesionalec
Profesionalec
Kolar


Število prispevkov : 341

nov KRKAidin grb Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: nov KRKAidin grb   nov KRKAidin grb I_icon_minitimePon Nov 02, 2009 8:28 am

hahaha!

men je kul! faca je od eddy-ja(iron maiden)
lahk gre tut ta na našitke.
jst tut ZA
Nazaj na vrh Go down
magyar
Profesionalec
Profesionalec



Število prispevkov : 150
Age : 39
Kraj : Krška vas

nov KRKAidin grb Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: nov KRKAidin grb   nov KRKAidin grb I_icon_minitimePon Nov 02, 2009 9:49 am

Jes sem za!
Nazaj na vrh Go down
lenin
Profesionalec
Profesionalec
lenin


Število prispevkov : 302

nov KRKAidin grb Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: nov KRKAidin grb   nov KRKAidin grb I_icon_minitimePon Nov 02, 2009 11:29 am

jaz sem tud za pa da enkrat to zaključmo
Nazaj na vrh Go down
http://hlad.si
urbl
Amater
Amater
urbl


Število prispevkov : 46

nov KRKAidin grb Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: nov KRKAidin grb   nov KRKAidin grb I_icon_minitimePon Nov 02, 2009 12:22 pm

me too!
Nazaj na vrh Go down
sims
Profesionalec
Profesionalec
sims


Število prispevkov : 209
Kraj : Gorjane

nov KRKAidin grb Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: nov KRKAidin grb   nov KRKAidin grb I_icon_minitimePon Nov 02, 2009 2:29 pm

No me veseli Very Happy

Ce ma se kdo kak predlog al pa mogoc zarad same izdelave nasitka, da se se kej priredi (pisava,...), da bo lazje, naj sporoci pa popravim. Mam v Photoshop-u narejeno z layerji, tako da se da se vse popravt.
Nazaj na vrh Go down
fifč
Profesionalec
Profesionalec
fifč


Število prispevkov : 128
Age : 39
Kraj : Osredek

nov KRKAidin grb Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: nov KRKAidin grb   nov KRKAidin grb I_icon_minitimePon Nov 02, 2009 3:21 pm

se mi zdi da je to kr vredi. sem za
Nazaj na vrh Go down
Bench
Amater
Amater



Število prispevkov : 36

nov KRKAidin grb Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: nov KRKAidin grb   nov KRKAidin grb I_icon_minitimeTor Nov 03, 2009 4:29 am

jaz sem tut ZA, le napis airsoft (unu z manjso pisavo) je viska na sliki. na ekranu so mali detajli lepo vidni, na nasitku bo sam meglena packa.
Nazaj na vrh Go down
cola
Začetnik
Začetnik



Število prispevkov : 12

nov KRKAidin grb Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: nov KRKAidin grb   nov KRKAidin grb I_icon_minitimeTor Nov 03, 2009 7:30 am

js sm tut za..dobr si napravo
Nazaj na vrh Go down
lenin
Profesionalec
Profesionalec
lenin


Število prispevkov : 302

nov KRKAidin grb Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: nov KRKAidin grb   nov KRKAidin grb I_icon_minitimeSre Nov 04, 2009 1:17 pm

ej Brad Pitt dej mi pošlji na ZS ali email osnutek grba da gre v nadaljno obdelavo, saj se večina očitno strinja

lp
Nazaj na vrh Go down
http://hlad.si
hasi13pasi
Začetnik
Začetnik



Število prispevkov : 26

nov KRKAidin grb Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: nov KRKAidin grb   nov KRKAidin grb I_icon_minitimeSre Nov 04, 2009 1:32 pm

jes sem tud za,sam da nebi pisalo ersoft
Nazaj na vrh Go down
sims
Profesionalec
Profesionalec
sims


Število prispevkov : 209
Kraj : Gorjane

nov KRKAidin grb Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: nov KRKAidin grb   nov KRKAidin grb I_icon_minitimeČet Nov 05, 2009 12:57 am

A pol zbrisem Airsoft in ti poslem?
Nazaj na vrh Go down
lenin
Profesionalec
Profesionalec
lenin


Število prispevkov : 302

nov KRKAidin grb Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: nov KRKAidin grb   nov KRKAidin grb I_icon_minitimeČet Nov 05, 2009 1:41 am

po mojem naj ostane da se ve za kaj gre da nas ne mešajo z lovci,gasilci... drunken lahko še dodaš napis team pa bo

lp
Nazaj na vrh Go down
http://hlad.si
sims
Profesionalec
Profesionalec
sims


Število prispevkov : 209
Kraj : Gorjane

nov KRKAidin grb Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: nov KRKAidin grb   nov KRKAidin grb I_icon_minitimeČet Nov 05, 2009 4:28 am

Bom naredu eno in drugo pa ti oboje poslem, pol pa lahk zberes.
Nazaj na vrh Go down
sims
Profesionalec
Profesionalec
sims


Število prispevkov : 209
Kraj : Gorjane

nov KRKAidin grb Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: nov KRKAidin grb   nov KRKAidin grb I_icon_minitimeČet Nov 05, 2009 5:16 am

Evo sm ti poslal na e-mail. Cool
Nazaj na vrh Go down
lenin
Profesionalec
Profesionalec
lenin


Število prispevkov : 302

nov KRKAidin grb Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: nov KRKAidin grb   nov KRKAidin grb I_icon_minitimePet Nov 13, 2009 2:52 pm

sims

prosil te bi da mi pošlješ zadnjo verzijo našitka (okroglo) da gre v ponedeljek v izdelavo

lp
Nazaj na vrh Go down
http://hlad.si
sims
Profesionalec
Profesionalec
sims


Število prispevkov : 209
Kraj : Gorjane

nov KRKAidin grb Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: nov KRKAidin grb   nov KRKAidin grb I_icon_minitimeSob Nov 14, 2009 5:55 pm

Dobiš jutri tokom dneva.
Nazaj na vrh Go down
lenin
Profesionalec
Profesionalec
lenin


Število prispevkov : 302

nov KRKAidin grb Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: nov KRKAidin grb   nov KRKAidin grb I_icon_minitimeSob Nov 14, 2009 6:31 pm

cheers
Nazaj na vrh Go down
http://hlad.si
Sponsored content





nov KRKAidin grb Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: nov KRKAidin grb   nov KRKAidin grb I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
nov KRKAidin grb
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
ŠD Krka forum * :: ŠD Krka forum :: Airsoft-
Pojdi na: